DotacjeUrzadPracy.pl Eksperci w zakresie dotacji z Urzędu Pracy!
Wyślij

Urząd Pracy w Jędrzejowie w ramach posiadanych środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na 2017 rok ogłasza nabór wniosków dotyczących przyznania osobie niepełnosprawnej środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) na podjęcie działalności gospodarczej.

O przyznanie powyższych środków ubiegać się mogą osoby bezrobotne:

  • osoby niepełnosprawne zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jędrzejowie jako bezrobotne,
  • osoby niepełnosprawne poszukujące pracy niepozostające w zatrudnieniu zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jędrzejowie

Wnioski można składać od dnia 02 maja 2017r. bezpośrednio w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Jędrzejowie, ul. Okrzei 49 B, od godz. 7.15 do  15.15, (pokój Nr 14) Kancelaria.

Wnioski wraz z załącznikami są dostępne na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Jędrzejowie http://jedrzejow.praca.gov.pl w dziale Urząd – dokumenty do pobrania oraz w siedzibie tutejszego Urzędu (pokój Nr 5).

Urząd Pracy Jędrzejów zachęca do otwierania firmy, ze środków z dotacji dla bezrobotnych

Urząd Pracy Jędrzejów zachęca do starania się o dotacje na otworzenie własnej firmy wszystkie osoby, które mogą się o nie starać i są pewne, iż prowadzenie własnej firmy, jest właśnie dla nich.

Dotacja dla bezrobotnych, jest jednym z najlepszy z źródeł finansowania założenia własnego, zyskownego biznesu.

Rozpatrywane będą tylko wnioski kompletne i prawidłowo sporządzone. Przypominamy więc o prawidłowym wypełnianiu wszystkich pól we wniosku oraz załącznikach.   W przypadku dużej liczby złożonych wniosków Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie zastrzega sobie prawo do zmniejszenia liczby wnioskowanych do refundacji stanowisk pracy.

Założenie własnej działalności gospodarczej to jeden z najlepszych sposobów na własną pracę. Jeśli jesteś osoba bezrobotną, która poważnie myśli o swojej przyszłości i ma odpowiednie pomysł na prowadzenie własnego biznesu, to założenie własnej działalności powinno być dla Ciebie bardzo dobrym rozwiązaniem.

Warto jednak pamiętać o tym, iż profesjonalne przygotowanie odpowiedniego wniosku do Urzędu Pracy Jędrzejów, zabiera czas, a w trakcie jego przygotowania, trzeba zwrócić uwagę na wiele kluczowych i ważnych do odpowiedniego odebrania przez Komisję oceniającą wnioski.

Zapisz się na Newsletter!

Otrzymuj regularnie darmowe wskazówki przygotowane przez ekspertów DotacjeUrzadPracy.pl jak skutecznie starać sie o dotacje dla bezrobotnych.

 

Zapisałeś się na Newsletter!