DotacjeUrzadPracy.pl Eksperci w zakresie dotacji z Urzędu Pracy!
Wyślij

Urząd Pracy Środa Wielkopolska od 31.07.2017 r. wznowił na nowych zasadach nabór wniosków o przyznanie dotacji dla bezrobotnych na otworzenie działalności gospodarczej.

Zapoznaj się z regulaminem przyznawania dotacji w Urzędzie Pracy Środa Wielkopolska

Zachęcamy do zapoznania się z nowym regulaminem przyznawania dotacji oraz wzorem wniosku. Osoby zainteresowane pozyskaniem dotacji powinny w kompleksowy sposób uzupełnić wniosek oraz złożyć go w siedzibie Urzędu Pracy Środa Wielkopolska, w celu dokonania jego oceny przez komisję Urzędu Pracy Środa Wielkopolska. Wniosek będzie podlegał ocenie formalne i merytorycznej, a przyznane w ich ramach punkty zdecydują o przyznaniu lub też nie dotacji dla osoby bezrobotnej.

Maksymalna kwota dotacji na otworzenie firmy w Urzędzie Pracy Środa Wielkopolska

Urząd Pracy Środa Wielkopolska przewiduje przyznanie dotacji w maksymalnej kwocie 20 000 zł. Zachęcamy do starania się o te środki oraz zwracamy uwagę na to iż w związku z dużym zainteresowaniem tej formy pomocy ze strony Urzędu Pracy Środa Wielkopolska dotację na otwarcie firmy uzyskają tylko najlepiej przygotowanie wnioski, które w sugestywny sposób będą prezentować duże szanse na sukces planowanego przedsięwzięcia.

Zapisz się na Newsletter!

Otrzymuj regularnie darmowe wskazówki przygotowane przez ekspertów DotacjeUrzadPracy.pl jak skutecznie starać sie o dotacje dla bezrobotnych.

 

Zapisałeś się na Newsletter!